<
نمایی از فروشگاه شعبه اردبیل
۲ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۶ و ۵۴ دقیقه
تکنیک های شستشوی تابلو فرش
تکنیک های شستشوی تابلو فرش
تکنیک های شستشوی تابلو فرش
.
تکنیک های شستشوی تابلو فرش :
فرش در فرهنگ ایرانی دارای جایگاهی خاص و مورد توجه است و همین امر باعث شده تا از آن بعنوان تابلو فرش نیز استفاده گردد و به خانه هایمان جلوه و زیبائی دو چندان بخشد.
تابلو فرش ها به ندرت نیاز به شستشو دارند اما ممکن است با گذز زمان همین تابلو های نفیس ایرانی نیازمند تمیز کردن و نگهداری باشند.
شستشوی تابلو فرش فرش در فرهنگ ایرانی دارای جایگاهی خاص و مورد توجه است و همین امر باعث شده تا از آن بعنوان تابلو فرش نیز استفاده گردد و به خانه هایمان جلوه و زیبائی دو چندان  بخشد. تابلو فرش ها به ندرت نیاز به شستشو دارند اما ممکن است با گذز زمان همین تابلو های نفیس ایرانی نیازمند تمیز کردن و نگهداری باشند.
نکات مهم در شستشوی تابلو فرش :
هنگام شستشوی تابلو فرش، فرش را با دقت از قاب خود جدا کنید.
پیش از هر اقدامی تابلو فرش را با جارو برقی جارو بزنید تا گرد و غبار آن از بین برود و بخاطر داشته باشید که بهترین وسیله برای این کار برس گردگیری جارو برقی است.
قبل از اقدام به شستشوی تابلو فرش از پس ندادن رنگ قالی مطمئن شوید.
مقداری شامپو فرش را در آب سرد حل کنید و با یک اسفنج سطح تابلو فرش را بصورت یکنواخت بسابید.
برای خشک کردن قالی باید تابلو فرش را در یک سطح مسطح ، گرم و دور از نور آفتاب قرار دهید تا رطوبت آن تبخیر شود و اجازه دهید فرش کاملا خشک شود.
در نظر داشته باشید که تابلو فرش باید بر روی یک سطح صاف و بر روی زمین قرار داده شود تا فرم آن به هم نریخته و از چهار چوب ظاهری خود خارج نشود.

منبع : پایگاه خبری عصر فرش
.
دیدگاه های کاربران
برای این خبر دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *