<
نمایی از فروشگاه شعبه اردبیل
۱۳ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲ و ۱۵ دقیقه
فرش تولیدی استان به نام اردبیل صادر شود.
فرش تولیدی استان به نام اردبیل صادر شود.
.
فرش تولیدی استان به نام اردبیل صادر شود

استاندار اردبیل گفت : صنعت فرش استان اردبیل از قدمت و اصالت دیرینه برخوردار است و باید فرش تولیدی استان به نام اردبیل صادر شود.
اکبر بهنام جو استاندار اردبیل در جلسه ب...
.
فرش تولیدی استان به نام اردبیل صادر شود

استاندار اردبیل گفت : صنعت فرش استان اردبیل از قدمت و اصالت دیرینه برخوردار است و باید فرش تولیدی استان به نام اردبیل صادر شود.
اکبر بهنام جو استاندار اردبیل در جلسه بررسی برنامه های تولید و اشتغال سازمان صنعت، معدن و تجارت استان افزود :
صنعت فرش استان از شمال تا جنوب استان در حال توسعه است و وارد مرحله جدیدی از رشد و بالندگی شده و باید با برنامه ریزی مطلوب دسترنج فرش بافان استان به نام خود استان و با برند اصیل فرش استان اردبیل صادر شود.
استاندار اردبیل نساجی را یکی دیگر از ظرفیت های تولید و اشتغال دانست و از سازمان صمت استان خواست در کنار صنایع و معادن هدفگذاری توسعه این بخش از صنعت استان را در سال جدید در اولویت قرار دهد.
بهنام جو با اشاره به رضایتمندی سرمایه گذار تولید پیچ خودروی شهرستان کوثر مبنی بر صدور مجوزها و تامین زمین احداث این کارخانه ظرف دو روز و در روزهای تعطیل بر پیگیری امور مربوط به سرمایه گذاری در استان توسط شخص مدیران تاکید کرد و گفت : وقتی سرمایه گذار می بیند که مدیران استان شخصا پیگیر امور هستند باعث ایجاد امید و انگیزه مضاعف مجریان طرح های تولیدی و ترغیب دیگر سرمایه گذاران می شود.
وی با بیان اینکه اعمال سیاست های تخفیف ، تسهیل و تسریع در واگذاری اراضی شهرک های صنعتی به سرمایه گذاران باعث رونق سرمایه گذاری در استان شده است ، ادامه داد : احداث مجموعه تولید شیرآلات در گرمی یکی از این نمونه هاست که چندین شرکت تولید کننده برتر و برند شیرآلات همزمان کارخانه تولید و اشتغال خود را در این شهرستان بنا می کنند.
رئیس کارگروه تخصصی اشتغال استان با اشاره به نتایج ارزشمند برنامه ریزی و هدفگذاری ایحاد ۲۰ هزار شغل در سال گذشته و تداوم آن در سال جدید ، بر اطلاع رسانی شفاف و مطلوب اشتغال استان توسط دستگاه های مجری و فرمانداران و استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در این خصوص تاکید کرد.
استاندار اردبیل اشتغال و رونق تولید را سرلوحه برنامه ریزی سال جدید عنوان کرد و گفت : بسیاری از معضلات اجتماعی و مهاجرت به حاشیه شهرها ریشه در بیکاری دارد و با ایثار ، عزم و همت مضاعف و استفاده از همه ظرفیت ها می توان باری از مشکلات مردم برداشت.
بهنام جو بر ریسک پذیری و شجاعت مدیران و کاهش بوروکراسی و حذف مراحل زائد اداری در فرآیند سرمایه گذاری تاکید کرد و افزود : منافع مردم باید بر منافع سازمانی ترجیح داده شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان اردبیل
.
دیدگاه های کاربران
برای این خبر دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *