<
نمایی از فروشگاه شعبه اردبیل
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲ و ۰۱ دقیقه
هواداران پریم ور کارت های ویژه می گیرند !!
هواداران پریم ور کارت های ویژه می گیرند !!
.
هواداران پریم ور کارت های ویژه می گیرند !!

مدیر بازرگانی شرکت در جلسه ای که با حضور تعدادی از مدیران ستادی و فروشگاهی در محل دفتر مرکزی شرکت در تهران تشکیل یافته بود، از راه اندازی باشگاه مشتریان پریم ور و رونما...
.
هواداران پریم ور کارت های ویژه می گیرند !!

مدیر بازرگانی شرکت در جلسه ای که با حضور تعدادی از مدیران ستادی و فروشگاهی در محل دفتر مرکزی شرکت در تهران تشکیل یافته بود، از راه اندازی باشگاه مشتریان پریم ور و رونمایی از کارت های ویژه هواداران پریم ور خبر دادند و گفتند : این کارت ها شامل کارت عادی، کارت برنزی، کارت نقره ای و کارت طلایی است که در چهار سطح مختلف به آنها خدمات ارائه می شود.
وی افزود : بهبود و ارتقاء خدمات فروش، تکریم و ارج نهی به مشتریان، ارائه خدمات ویژه گروهی به ارگان ها و نهادهای مختلف و ... از جمله اهداف راه اندازی این باشگاه است.
خانم شیدا عشایری با بیان اینکه به اعضای باشگاه با توجه به نحوه فعالیت و عضویتشان کارت هایی با سطوح مختلف برای ارائه خدمات داده می شود، تصریح کردند :
کارت های عضویت در باشگاه مشتریان پریم ور شامل کارت عادی، کارت برنزی، کارت نقره ای و کارت طلایی است که صاحبان هر کدام از این کارت ها می توانند با توجه به کارتی که در اختیار دارند از خدمات مختلف شرکت و همچنین مراکز طرف قرارداد با آن استفاده کنند.
مدیر بازرگانی پریم ور درباره نوع خدمات در نظر گرفته شده برای اعضای باشگاه گفت :
خدمات در نظر گرفته شده زمینه های مختلف فرهنگی، هنری، علمی، ورزشی، تجاری و تفریحی را شامل می شود که حضور در کنسرت ها، برنامه ها و جشن های مناسبتی، باشگاه تنیس و سوارکاری، رستورانها، کافی شاپ ها، هتل ها و ... قسمتی از آنها می باشد.
وی ادامه داد :
علاقمندان و هواداران پریم ور می توانند کارت عادی را با ۵۰ هزار تومان، کارت برنزی را با ۱۰۰ هزار تومان، کارت نقره ای را با پرداخت ۲۰۰ هزار تومان و کارت طلایی را با پرداخت ۵۰۰ هزار تومان دریافت کنند که به ترتیب صاحبان کارت های عادی از تخفیف ۵ درصد، برنز از تخفیف ۱۰ درصد، نقره ای از تخفیف ۲۰ درصد و طلایی از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار می شوند‌ ضمن آنکه صاحبان کارت های طلایی می توانند از سایر خدمات ارائه شده استفاده کنند.

.
دیدگاه های کاربران
برای این خبر دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *