<
نمایی از فروشگاه شعبه اردبیل
۵ دي ۱۳۹۸ ساعت ۰ و ۴۲ دقیقه
صادرات و توسعه فعالیت های فرا مرزی پریم ور در حوزه صنایع دستی
صادرات و توسعه فعالیت های فرا مرزی پریم ور در حوزه صنایع دستی
.

معاون بازرگانی خارجی شرکت در دیدار با تعدادی از شرکت کنندگان در سومین همایش راهنمایان گردشگری و تورگردانان سراسر کشور که در شهر توریستی سرعین برگزار شده بود، با اعلام اینکه نحوه و چگونگی صادرات کالا به کشورهای آ...
.

معاون بازرگانی خارجی شرکت در دیدار با تعدادی از شرکت کنندگان در سومین همایش راهنمایان گردشگری و تورگردانان سراسر کشور که در شهر توریستی سرعین برگزار شده بود، با اعلام اینکه نحوه و چگونگی صادرات کالا به کشورهای آسیای میانه و قفقاز مورد مطالعه و بررسی کامل این معاونت قرار گرفته است، ابراز امیدواری کرد تا قبل از پایان سال امکان صادرات کالا در حوزه صنایع دستی حداقل به یک یا دو مورد از کشورهای مزبور فراهم گردد !!
آقای مهندس یزدان دولت پناه با اظهار اینکه بحث بسته بندی از مهم ترین و اساسی ترین دغدغه های شرکت در امر صادرات می باشد افزودند :
یکی از شاخص های اصلی زنجیره تولید تا مصرف، بسته بندی است که شاید این موضوع تا حدودی ناپیدا و بی اهمیت جلوه کند، اما نقش کلیدی آن در نگهداری، زیبا سازی، برندسازی و در نهایت تجاری سازی کالا بر کسی پوشیده نیست !!
معاون بازرگانی خارجی شرکت در ادامه سخنانشان افزودند : 
صنایع دستی ایران در عین حال که از ارزشهای مادی و معنوی ویژه ای برخوردار است، اما فکر چندانی در زمینه بسته بندی آن نگردیده و شاید بتوان گفت تعداد انگشت شماری از فعالان این عرصه پا از عرضه ی سنتی فراتر گذاشته و رویکردی مدرن به ارائه ی آن داشته اند !!
ایشان با بیان اینکه چون این صنایع بیشتر به عنوان هدیه خریداری میشوند، پس نیازمند بسته بندی هایی در خور ارزش آنها هستیم و اگر فعالان این عرصه به فکر بسته بندی نباشند هیچ گاه نمی توانند این صنعت را جهانی کرده و به فکر صادرات آن باشند !! چون یکی از عوامل موفقیت در فروش کالا و خصوصاً صادرات آن بسته بندی زیبا، جذاب و توام با کیفیت می باشد.

.
دیدگاه های کاربران
برای این خبر دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

  • *
  • *
  • *