<
نمایی از فروشگاه شعبه اردبیل
گوهر چیست ؟ جواهر چیست ؟
.
علاقه بشر به زیبائی و کمال سبب شد از میان تزئیناتی که برای فخر فروشی و نمایش طبقه اجتماعی مورد استفاده قرار می گرفت، جواهرات و سنگ های زینتی اقبال بیشتری در بین مردم خصوصاً اشراف زادگان و قشر اصیل پیدا کند.

گوهر...
سرمایه گذاری روی طلا !! جواب همیشه یکسان است... آری
.
 
طلا یک سرمایه پولی است که از اهمیت بین المللی برخوردار است.
دولت ها عمدتاً حدود یک چهارم از کل طلای موجود در جهان را در تملک خود دارند.
عرضه طلا منحصر به طبیعت است ؛ برای تهیه یک اونس با ارزش طلا هزاران پون...
پیش بینی قیمت طلا در سال آینده
.
پیش بینی قیمت طلا در سال آینده
اقتصاد نیوز : اگر چه طلا در سال ۲۰۱۸ کاهش قیمت پیدا کرد اما به نظر می‌رسد سال ۲۰۱۹ را با عملکرد قوی آغاز خواهد کرد و سرمایه‌گذاران نیز انتظار دارند روند افزایشی این فلز ارزشمند در ...
اختصاصی/ افت طلا به پایین ترین قیمت یکساله در اخرین روز مبادلات هفتگی / قصد طلا برای ثبت 4 هفته متوالی افت قیمت
طلا در بازار اسیا با 0.1درصد افت به 1206.05 دلار در هر اونس مبادله شد ( در زمان انتشار این خبر در سطح 1207 دلاری قرار داشت) . طلا در مبادلات ابتدایی بازار تا رقم 1204 دلار و 91 سنت عقب نشست که این قیمت پایین ترین رقم یکسال اخیر شد .همچنیم طلا در حال ثبت چهارمین هفته متوالی افت قیمت نیز هست.
اختصاصی/ در مبادلات انتهایی بازار امروز چشم انداز افزایش هزینه دریافت وام امریکا کار دست طلا داد
(تیتر اصلاح شده )طلانیوز:قیمت طلای جهان که در ابتدای مبادلات و بعد از افت انتهای بازار دیروز در سطح قیمت 1312 دلاری در نوسان بود با چشم انداز افزایش  هزینه دریافت وام و حمایت آن از دلار برای سومین روز متوالی اونس کاهش قیمت داشت و تنش در غزه بر سر انتقال سفارت امریکا به شهر قدس و کشته شدن ده ها فلسطینی توسط نیروهای اسرائیلی هم نتوانست از آن حمایت کند.
حرکت طلا و نفت در خلاف جهت یکدیگر
طلانیوز: دیروز شاخص کل بورس با افت ۲۱۹ واحدی (۲۳/ ۰ درصدی) با ثبت سومین روز نزولی در سطح ۹۳ هزار و ۵۸۷ واحدی ایستاد. با بازگشایی بازارهای جهانی، پس از بیشترین افت هفتگی آلومینیوم از سال ۲۰۰۸، روز گذشته کم‌نوسانی آن در سطح ۲۲۰۰ دلار رقم خورد