<
نمایی از فروشگاه شعبه اردبیل
اقتصاد

تحریم های نفتی آمریکا علیه ایران چه تاثیری بر بازار طلا خواهد داشت؟
دلار تقلبی را چگونه شناسایی کنیم؟
طلانیوز:خواه ناخواه فعلا "دلار" به روال گذشته حکمران بازار ارز ایران است؛ حتی اگر تک نرخی شود، معامله آن قاچاق یا قرار باشد زمانی یورو یا پول محلی جایگزین آن شود. در هر حال همواره ارز خواستنی این بازار بوده و در مواقعی اشتها برای چنگ زدن به آن تشدید شده است. در این بین سوءاستفاده از این تقاضا و قالب‌کردن نوع تقلبی ارز خاص آمریکایی به مخاطبان ناآشنا مورد توجه است.
زنان با طلاهای خود بانک راه اندازی کنند
طلانیوز:زنان می‌توانند به پشتوانه زیور آلات خود که از فلز گرانبهای طلا تهیه شده و بدون استفاده در منازل نگهداری می‌شود، به عنوان یک سرمایه استفاده کنند.
یک نماینده مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد که در سال جهاد اقتصادی زنان می‌توانند با سرمایه طلای خود، بانکی تاسیس و سرمایه آن را صرف کارآفرینی و اشتغال در کشور کنند. 
اقتصاد مبتکر چگونه رشد میکند؟
اگر شما مقدار زیادی پول داشته باشید که با ان بتوانید یک کارخانه تولیدی راه اندازی کنید غیر از منفعتی که نصیب خودتان میکند کمک شایانی نیز به افراد جامعه خواهد کرد.کمکی که شاید گفت فراتر از انجام امور خیریه است .
11 دلیلی که منجر به نابودی و ورشکستگی کسب و کارهای کوچک میشود.
زمانی که شما میخواهید یک کسب و کار کوچک را شروع کنید، اخرین چیزی که میخواهید روی ان تمرکز کنید شکست است. اما توجه به دلایلی که منجر به شکست بسیاری از کسب و کارهای کوچک شده اند می تواند احتمال شکست شما را به میزان زیادی پایین بیاورد. به همین دلیل شرکتهای بزرگی در دنیا هستند که سالانه تعداد شکستها و موفقیتها را بررسی می کنند و در تلاش  هستند تا اطلاعات دقیقی در این حوزه در اختیار مردم بگذارند.
بر اساس تحقیقات انجام شده توسط SBA  تنها نیمی از کسب و کارهای کوچک در پنج سال اول شروع کسب و کار خود زنده می مانند و تنها حدود یک سوم از انها قادر به زنده ماندن در 10 سال اول هستند. از این رو ما با بررسی کسب و کارهای کوچک شکست خورده برخی دلایل اصلی شکست ان ها را یافته ایم که در ادامه به بررسی انها می پردازیم.