<
نمایی از فروشگاه شعبه اردبیل
درباره ما
شرکت فروشگاههای زنجیره ای پریم ور در سال ۱۳۹۲ با هدف تهیه و توزیع طلا، جواهر، نقره، ساعت، فرش، صنایع دستی، عتیقه و آنتیک تأسیس گردیده است.
فروشگاههای تابعه این شرکت علاوه بر ویژگی های منحصر به فرد خود در سبک طراحی ؛ به جهت حساسیت خاص در تهیه و توزیع کالاهای اصیل و بکر، توانسته جایگاه ویژه و شناخته شده ای را در بین مردم و مشتریان خویش باز کرده و معنایی معادل « مرکز عرضه کالاهای با کیفیت، اصیل و واقعی » القاء نماید.
حضور برترین برندها در فضای فروشگاهی و تقاضاهای رو به تزاید بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ و کوچک داخلی دیگر جهت همکاری و همراهی دلیلی بر اقبال عمومی از مجموعه فروشگاههای زنجیره ای پریم ور می باشد.
دلایل موفقیت این شرکت تنها به سیستم طراحی ساختمانی و فروشگاهی یا حضور برندهای مطرح در آن محدود نمی گردد، بلکه حضور افراد تحصیلکرده، کارآمد و با تجربه در بخش های گوناگون بستر را در جهت پیشبرد اهداف عالیه شرکت فراهم کرده است.
ما بر این باوریم، قدرت و اعتبار شرکت تنها در سرمایه یا ثروت آن خلاصه نگردیده، بلکه ارتباط کامل به افراد یا مشتریانی دارد که در تعامل و کسب و کار با آن قرار دارند ؛ با لحاظ این دیدگاه، ارایه خدمات خوب و عالی به آنان را، پله جهش و ترقی خویش دانسته و در جهت اجرای هرچه بهتر آن گامهای موثر و عملی برداشته و خواهیم داشت.